Лабораторія

Від Проєкту --> до Сертифікації

Істина зароджується в лабораторії

До Досконалості прямуймо разом!

УВАГА !!!

УВАГА !!!


БУДЬТЕ     ПИЛЬНІ!!!


З 11 травня в Україні карантин буде ослаблений (Постанова КМ №343 від 04.05.2020) та поновиться діяльність різних сфер.


Обов'язковим для власників бізнесу буде дотримання протиепідеміологічних заходів та контроль температури та здоров'я співробітників.


У зв'язку з такими вимогами різко зріс попит на безконтактні інфрачервоні термометри для вимірювання температури тіла людини.


А як відомо: - «Попит народжує пропозицію» (Джон Мейнард Кейнс)


І, природно, Покупець, прагнучи купити товар «якнайдешевше» (а краще – «майже задарма»), дуже легко і просто може потрапити в пастку, так званих, «недобросовісних продавців», багато хто з   яких почали свою торгову діяльність на початку епідемії і зникнуть, як тільки карантин закінчиться.


Злободенна цитата  Томаса Джозефа Даннінга: «При 20% прибутку капітал (бізнес) стає жвавим, при 50% готовий зламати собі голову, при 100% зневажаються всі людські закони, при 300% немає такого злочину, на який він не ризикнув би, навіть під страхом смерті ».


Ці «несумлінні продавці», користуючись непоінформованістю Покупців та маніпулюючи технічними термінами, замість Інфрачервоних безконтактних термометрів для вимірювання температури тіла людини «підсовують» технічні пірометри. (Зате - Дешевше!)


Виглядом вони дуже схожі, і покупець не одразу зможе розібратися у підміні.


Основні відмінності:


Діапазон вимірювання температур:


- Інфрачервоний термометр для вимірювання тіла людини  від +34°С до +42°С


- Технічні   пірометрів від -50 ° С до + 350 ° С і вище


Точність виміру (не плутати з дискретністю)


- Інфрачервоний термометр для вимірювання тіла людини  ±0,2°С


- Технічних пірометрів – від ±3,0°С; і вище (залежно від моделі та температурного діапазону)


Вартість


ВСЕ АБСОЛЮТНО!  Інфрачервоні безконтактні термометри для вимірювання тіла людини, які на сьогоднішній день з'явилися у продажу -  зроблено в Китаї.


Але, всім добре відомо, що в Китаї виробляється товар як дуже хорошої якості та відповідної цій якості, вартості, так і навпаки – «Дешова рибка – погана юшка».


Вартість Інфрачервоних безконтактних термометрів для вимірювання тіла людини гарної якості – 35$ США у виробника у Китаї при оптовій закупівлі.


Далі йдуть витрати на авіадоставку в Україну, розмитнення та інші накладні витрати.


Тож якщо Ви знайшли цей товар, як Вам здається, «Дешево» - то це привід замислитись і відповісти на запитання: «А що саме я купую?».


Написати відгук

Увага:HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано          Добре